IT Blog

Network Marketing Pazarlama

Akıllı Sözleşme nedir ? Avantajları ? MLM Yazılımında Akıllı Sözleşmeler

Akıllı Sözleşmeleri, iki taraf arasındaki dijital varlıkları ve parayı içeren işlemleri düzenlemek için bir çerçeve sağlar.

Akıllı Sözleşme nedir ?

Akıllı Sözleşmelere sahip bir MLM platformu, güvenli bir blok zinciri üzerine kurulmuş bir platformdur. Kullanıma hazır Akıllı Sözleşme MLM yazılımını kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ücret planlarını şirket modelinize uyarlayabilir ve Akıllı Sözleşme MLM platformunu benzersiz bir şekilde size ait olacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Akıllı sözleşmelerin artıları

  • Kesin
  • Hız
  • Güvenilirlik
  • Güvenli veri
  • izlenebilir

Akıllı Sözleşmenin  Avantajları

  • Platformunuzu başlatma kolaylığı ile gelirinizi kolayca artırabilir ve işinizden daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • Kripto piyasası küresel olarak geliştikçe ve büyüdükçe, şirketiniz piyasada daha fazla dikkat çekecektir.
  • İşlemleri izlemek ve takip etmek için işlemler otomatikleştirilir.
  • İzleme, işlemler ve bunların takibi gibi işlemler otomatikleştirilmiştir.

MLM’de Akıllı Sözleşmeler

MLM, uygun maliyetli ve yüksek gelirli işletmelerden biri olarak ortaya çıkmıştır. Akıllı Sözleşmelerin MLM platformlarına uygulanması ek faydalar sağlar.

Akıllı Sözleşmeler nedir ve nasıl çalışırlar ?

Noah’ın Lucas’tan arazi satın almak istediğini varsayalım. Bu düzenlemeyi oluşturmak için bir Akıllı Sözleşme kullanılır. Bu akıllı sözleşmeye Noah ve Lucas arasındaki bir anlaşma dahildir.

Noah, Lucas’a bir ödeme yaparsa, o anda bir sahiplenme duygusu hisseder. Bir akıllı sözleşme anlaşması bir kez ayarlandıktan sonra değiştirilemez. Artık normal bir anlaşma gibi değil çünkü hem Noah hem de Lucas artık komisyoncular veya emlakçılar gibi üç tarafla bağlı değil. Yani satışlarda değişiklik olma şansı yok.

Akıllı Sözleşmenin Avantajları Nelerdir ?

Güvenlik

Akıllı sözleşmelerin tüm içeriği şifrelenir ve güvence altına alınır. Hacklenme ihtimali yoktur. 

Yeterlik

Manuel belge işleme zor ve zaman alıcıdır. Ve bu akıllı sözleşme yazılımı, işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olur ve zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

Uygun maliyetli

Akıllı sözleşmeler paradan tasarruf etmenizi sağlar. Herhangi bir üçüncü taraf uygulaması kullanmadan işlem yapmanıza yardımcı olur.

Güvenilirlik

Otomatikleştirilmiş, kullanımı basit ve güvenli sözleşmeler. Ayrıca, büyük miktarda veriyi manuel olarak dosyalarken ortaya çıkabilecek hatalara karşı da sizi korur.

Akıllı Sözleşmelerin Çok Düzeyli Pazarlamaya Etkisi

Güvenli İşlemler

Akıllı Sözleşme tabanlı MLM yazılımı yüksek düzeyde güvenlik içerir. Bu mekanizma, işlemlerin güvenli olmasını sağlar. Girildikten sonra değiştirmek mümkün değildir. Sonuç olarak, bilgileriniz daha güvenlidir.

Araya gerek yok

Akıllı sözleşmeler, bir aracının hizmetlerini kullanmadan çok güvenli bir şekilde para göndermeyi mümkün kılar.

Çözüm

Umarım bu blogu bilgilendirici bulmuşsunuzdur; MLM’deki akıllı sözleşmeler yüksek güvenlik sağlar, bu nedenle verileriniz için endişelenmenize gerek yoktur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.