IT Blog

Web Geliştirme

Avukatlar ve Baro Başkanlıkları için Web Tasarım Desteği

Avukatlarımız adalet için bir mücadele içerisindeyken dijital alemde ne yazık ki siber saldırıların hedefinde olabiliyorlar . Biz bu konuda oldukça hassasiyetli davranarak avukatlarımıza web güvenlikli ve koruma sistemlerine sahip web site tasarım ve geliştirme desteği sunuyoruz. Salgınların IP adreslerini loglarımıza tutuyoruz ve gerektiğinde avutkatlarımızın bazı konularda kendileri bile müdahale edebilme şansı doğduğunu farkettik . Dolaysıyla belediyeler , resmi kurum ve kuruluşlara elimizden geldiği kadar kaliteli hizmet sağlama konusunda oldukça kararlıyız. Mücadelelerine bizde destek sunuyoruz.

Peki ne yapıyoruz ?

Garajsoft olarak e-ticaret yazılımı, network marketing yazılım , arama motoru optimizasyonu ,siber güvenlik hizmetlerimiz dışında kurumsal ve resmi olmak üzere website geliştiriyoruz . Normal müşterilerimize sunduğum bütün hizmetlerimiz avukatlarımızında hizmetindedir.

Avukatımıza uygun web tasarım ve geliştirme sürecinde sürekli irtibat halinde kalıyoruz . Websitelerini denetliyoruz.

Gelişmiş SEO Hizmetlerimize avukatlarımız için hazırladığımız web paketimize dahil ediyor ve Google gibi büyük arama motorlarında bütün dünyada görünür olmalarını sağlıyoruz.

Avukatlarımız için %25 indirim referans kodu : 4VUKAT1M

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz . +90 530 139 25 68 numaralı telefonu yada info@garajsoft.com ‘a e-posta gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.