Network Marketing Yazılımı

Network Marketing , bir işi büyütmek veya bir ürün satmak için kişisel ağlarından yararlanan bireylere dayanan bir pazarlama yöntemidir. Bu ağlar, potansiyel müşteriler oluşturmak ve müşterileri veya ortakları işe almak için kullanılır, genellikle yeni işe alınanlar için bir eğitim ve mentorluk süreci uygular.

Network Marketing Yazılımı ile online ürün satışı yaparak büyük bir ağ kurabilirsiniz . Online ürün satışı için ödeme sistemleri entegre edilir ve yönetilir .

Network Marketing Yazılımları için kazanç modelleri bulunmakta Binary ,Unilevel , Matrix gibi kazanç modelleri bulunmakta sektörünüze göre uyarlamalar yapılmaktadır .

Garajsoft olarak Network Marketing Sistemleri genelde 1-3 ay içinsinde size özel olarak kodlama yapılıp teslim edilir. Bazı şirketler gibi kapalı kutu sistem vermiyoruz . yani size geliştirdiğimiz yazılımı kaynak kodlarıyla teslim ediyoruz , kiralamıyoruz 🙂

 • Özel Kazanç Planı

  Unilevel Sistem, Binary Sistem, Matrix Sistem ve sizin hazırlayacağınız. Ayrıca şirketinize ait kazanç planları varsa kodlayıp geliştiriyoruz.

 • Gelişmiş E-Ticaret Altyapısı

  Kategori Düzenleme,  ürün ekleme, varyasyon girişleri, kargo, ödeme, ön muhsebe entegrasyonları ve raporlama araçları.

 • Binary Ağacı

  Binary Tree ile ağaç sistemiyle altınızdaki kişileri görebilebilir ve hızlıca detaylarına ulaşabilirsiniz . Ayrıca ağaca anında kullanıcı ekleme özelliği mevcut.

 • Prim Kazanç

  İstediğiniz kadar kazanç modelini çeşitlendirebilirsiniz . Kariyer bonusu , eşleşme bonusu , binary bonusu , ekip bonusu şekilde planınıza göre kazanç / bonus entegre edilir.

 • Kariyer Tanımlamaları

  MLM Yazılımında Asistant , Manager , Leader , Coordinator , CEO gibi alt ve üst ilişileri tasfir eden kariyer tanımlamaları yapabilirsiniz.

0+

Yıllık Deneyim

0

Sertifikalı Uzmanlar

0%

Kullanıcı Memnuniyeti

0+

Garajsoft Kullanıcısı

0Ülke

Global Erişim

Girişimler önce hayal edilir , hayaller Garajsoft ile gerçekleştirilir. Hadi Başlayalım!

NEDEN BİZİ TERCİH ETTİLER !!!

SİZDE BİZE KATILIN DİJİTAL YOĞUNLUĞUNU ORTADAN KALDIRALIM

Dikey çözümler uzmanlığımız, işletmenizin iş akışını kolaylaştırmasına ve üretkenliği artırmasına olanak tanır. İşiniz ne olursa olsun, Garajsoft size sektörle uyumlu çözümler sunar.

Tecrübesiz ve sahte yazılım şirketleri zaman ve para harcamayı bırakın. Garajsoft’u Keşfedin!

TEKLİF VE DEMO

Fiyat veya Demo Talep Edin !

Lütfen ekibimizle iletişime geçin veya aşağıdaki formu doldurun. Bir temsilci en kısa zamanda sizinle temasa geçecektir.

 • Planınızı Seçin

  Doğru adrestesiniz, kuruluşunuz için en uygun BT hizmet sözleşmesini seçersiniz.

 • Toplantı Yapalım

  İşletmeniz, teknolojiyi nasıl kullandığınız ve BT’den ne elde etmek istediğiniz hakkında sohbet edeceğiz.

 • BT Deneyiminize Başlayın

  Birkaç gün içinde, daha önce hiç olmadığı kadar BT deneyimi yaşayacaksınız.